تبلیغات
ققنوس - ركوردهایی‌ كه باید شكسته شوند!
ققنوس

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.*امام خمینی(ره)*

ركوردهایی‌ كه باید شكسته شوند!

سه شنبه دهم آذر 1388

هر سال كتاب ركوردهای گینس عجیب و غریب ترین ركوردهایی كه در زمینه های مختلف به دست می آیند را ثبت می كند. برخی برای ثبت نام و ركوردشان در كتاب گینس خود را به آب و آتش می زنند. برخی دیگر نیز به طور طبیعی و مادرزاد دارای ركوردهایی هستند كه نامشان در این كتاب ثبت می شود. نگاهی كوتاه و تصویری به 10 ركورد ثبت شده در كتاب ركوردهای گینس كه شاید در سال 2010 شكسته شوند.

 

تصویر قایق پارویی مشهور به مار در رودخانه پونامادااروكوچوندا در ایالت كرالا در هند كه 7/43 متر طول دارد و 143 نفر سرنشین آن هستند. این قایق نامش را در اول می سال 2008 در گینس ثبت كرد.
 
 
شاهین صدوق موفق شد در بیست و پنجم مارس 2009 در مدت یك دقیقه 83 تی‌شرت را روی هم پوشیده و نامش را در گینس ثبت كند.
 
 
هوبرتوس واورا توانست 68 مشعل آتشین را ظرف یك دقیقه در دهانش خاموش كرده و ركورد جدیدی را در گینس از خود به جای بگذارد.
 
 
جكی بایبی مرد آمریكایی 11 مار زنگی را در دهان فرو كرده و مدت 10 ثانیه بدون هیچ كمكی آنها را در دهانش نگاه داشت. ركورد جكی در این زمینه در روز بیستم دسامبر 2008 در كتاب گینس ثبت شد.
 
 
وین هوف هلندی توانست مدت یك ساعت و 42 دقیقه و 22 ثانیه در تماس مستقیم با یخ قرار گیرد و در روز بیست‌وسوم ژانویه 2009 نامش را در این رشته در گینس ثبت كرد.
 
 
تایگر سگی است كه بلندترین گوش‌های سگها در دنیا متعلق به اوست. گوش چپ تایگر 90/34 سانتی‌متر و گوش چپش 20/34 سانتی‌متر طول دارد. از بیست‌ونهم سپتامبر 2004 تاكنون هیچ سگی نتوانسته ركورد تایگر را در گینس بشكند.
 
 
ویپنگ چینی استاد هنرهای رزمی دارای ركورد بیشترین كاسه شكسته در مدت یك دقیقه و با یك انگشت است كه در یازدهم آوریل 2009 این ركورد را در گینس ثبت كرد.
 
 
اولیویه گراتزر در مدت یك دقیقه توانست 24 وسیله خانگی مختلف از قبیل ماشین لباسشویی، گاز و یا ظرفشویی را به گوشه‌ای پرتاب كند و ركورد خود را در این زمینه در كتاب گینس به ثبت برساند.
 
 
ساروان سینگ دارای ریشی به طول 33/2 سانتی‌‌متر است كه در یازدهم نوامبر 2008 نامش به این دلیل در كتاب گینس ثبت شد.
 
 
سلطان كوزن اهل تركیه با قد 46/2 سانتی‌متر و 5 میلی‌متر بلندترین مردی است كه در جهان زندگی می‌كند و ركورد او در فوریه 2009 در گینس ثبت شد.
فهرست وبلاگ

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها